Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Oblicza Geografii 1 Maturalne Karty Pracy Zakres Rozszerzony Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP)

Geografia OBLICZA GEOGRAFII ZR cz. 1 Maturalne karty pracy PR

Maturalne karty pracy do  poziomu rozszerzonego oferują liczne zadania maturalne o różnym stopniu trudności i zaawansowaniu. Pomagają oswoić się z naturalną formą zadań, które uporządkowane są według rozdziałów z podręcznika. W kartach użyto techniki  Krok po kroku, która powoli pokazuje jak rozwiązywać zadania.Posiadają wiele rozbudowanych zadań z połączeniem tekstów źródłowych, które dobrze rozwijają umiejętności geograficzne na zaawansowanym poziomie.  Karty pracy umożliwiają również przekrojowe sprawdzenie wiedzy i umiejętności po klasie 1 za pomocą Zestawu maturalnego, który znajduje się na końcu publikacji.
Maturalne karty pracy dodatkowo kształcą umiejętność korzystania z map i atlasów. Zadania są specjalnie dobierane w oparciu o doświadczenia z ostatnich matur. Nauka staje się łatwa i przyjemna dzięki zastosaniu różnych form zadań.

Maturalne karty pracy  do poziomu rozszerzonego są ściśle skorelowane z podręcznikiem OBLICZA GEOGRAFII
Podręczniki i ćwiczenia "Oblicza Geografii" umożliwiają skuteczne opanowanie najważniejszych treści z lekcji dzięki odpowiedniemu dopasowaniu zadań, użyciu ciekawych infografik i opisaniu wielu interesujących doświadczeń. Ułatwiają uporządkowanie i zapamiętanie informacji z lekcji dzięki elementowi Zapamiętaj, czyli zestawowi najważniejszych informacji z danego tematu lekcji. Książki ułatwiają również samodzielne powtarzanie wiedzy i przygotowanie się do sprawdzianów z poszczególnych działów, a wszystko dzięki zakładkom “Na wyrywki” i “Sprawdź czy potrafisz”.

Ilość stron: 176  
Format: 21 x 29,7 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić Oblicza Geografii 1 Maturalne Karty Pracy Zakres Rozszerzony Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/oblicza-geografii-1-maturalne-karty-pracy-zakres-rozszerzony-nowa-podstawa-programowa-2019-pp--isbn-9788326736759/533813