Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Oblicza Geografii 1 Karty Pracy Ucznia Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP)

Oblicza Geografii 1 Karty Pracy Ucznia Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019.

"Oblicza geografii 1. Karty pracy ucznia dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy", wydawnicwo NOWA ERA, umożliwiają wykorzystanie i poszerzenie w praktyce informacji z podręcznika.To gotowe zestawy zadań ściśle powiązany z podręcznikiem.Publikacja zawiera zadania, które  utrwalają i porządkują wiedzę i umiejętności nabyte podczas lekcji. Do każdej lekcji z podręcznika przygotowano optymalną liczbę zadań o bardzo zróżnicowanej treści. Dzięki temu uczeń może ćwiczyć się w analizie tekstów źródłowych, map, wykresów i danych statystycznych w wielu innych postaciach.
Sekcja "Zapamiętaj" zawiera najważniejsze informacje z danej lekcji a w rozdzile "Na wyrywki" zamieszczono pytania, dzięki którym można sprawdzić poziom opanowania materiału.
Do zadań dołączono odnośniki co ułatwia korzystanie z atlasu i przyspiesza to rozwiązywanie trudniejszych zadań. Uczeń może dzięki nim błyskawicznie odnaleźć potrzebne w danej chwili informacje.

KARTY PRACY zostały opracowane z myślą o uczniach, którzy realizują program z geografii na poziomie podstawowym i nie zamierzają zdawać z tego przedmiotu egzaminu maturalnego. Uczniom, którzy pragnęliby przygotować się do matury z geografii, polecamy karty pracy z poziomu rozszerzonego, które również ukazały się nakładem wydawnictwa Nowa Era w ramach serii "Oblicza geografii".
Na końcu każdego rozdziału zamieszczono karty powtórzeniowe. Dzięki nim można w łatwy i szybki sposób przygotować się do nadchodzącego sprawdzianu. Publikacja może również zastąpić zeszyt przedmiotowy. W tym celu pozostawiono w niej wiele pustych stron na własne notatki.

Liczba stron: 128
Format: 20,2x26,5 cm
Wydawnicwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić Oblicza Geografii 1 Karty Pracy Ucznia Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/oblicza-geografii-1-karty-pracy-ucznia-zakres-podstawowy-nowa-podstawa-programowa-2019-pp--isbn-9788326736766/533812