Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Oblicza epok. Język polski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony (PP)

Kontunuacja części 1

Seria "Oblicza epok" w uporządkowany sposób odnosi treści z minionych epok do współczesności. To pozwala nauczycielowi zainteresować uczniów tematem i pokazać im powtarzalność motywów i symboli literackich i kulturowych. Prezentacja treści w szerokim kontekście kulturowym pomaga w zrozumieniu specyfiki poszczególnych epok literackich.

Nowoczesne konteksty odnoszą się do dziedzin kultury, które uczniowie znaja i z którymi spotykają sie na codzień. Starannie dobrane i zróżnicowane teksty kultury ukazują powtarzalność motywów literackich, co pomoże uczniom rozpoznać we współczesnej kulturze nawiązania do minionych epok.

Jeżeli chcesz kupić Oblicza epok. Język polski. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 3. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/oblicza-epok-jezyk-polski-podrecznik-liceum-i-technikum-klasa-3-czesc-2-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-pp--isbn-9788302195556/654027