Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

NOWE Słowa na start! 6. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla szkoły podstawowej Nowa edycja 2022

"Zeszyt ćwiczeń „NOWE Słowa na start!” dla klasy 6 zawiera zadania utrwalające umiejętności i wiedzę z zakresu kształcenia językowego, a także polecenia ułatwiające zrozumienie roli środków artystycznego wyrazu w utworach literackich. Ćwiczenia są skorelowane z podręcznikiem „NOWE Słowa na start! 6”. Poprzez liczne ćwiczenia o atrakcyjnej formie ułatwia rozwijanie umiejętności oraz utrwalanie wiadomości z zakresu nauki o języku. Pozwala na utrwalanie poprawnej pisowni dzięki różnorodnym zadaniom ortograficznym. Umożliwia kształcenie umiejętności z zakresu retoryki oraz pozwala ćwiczyć tworzenie wypowiedzi ustnych i pisemnych. Dzięki zestawom zadań do tekstów literackich i publicystycznych uczy analizy zastosowanych środków językowych i stylistycznych, a także utrwala umiejętności retoryczne. Zawiera odsyłacze do dodatkowych materiałów (teorii, wskazówek pomagających w rozwiązywaniu zadań, ćwiczeń oraz zasobów multimedialnych) w postaci kodów QR. Utrwala najważniejsze zagadnienia za pomocą podsumowań Sprawdź, czy potrafisz zamieszczonych na końcu każdego rozdziału. Skutecznie wspiera w systematycznym zdobywaniu wiedzy i umiejętności, dzięki czemu pomaga w przygotowaniu do egzaminu po klasie 8."
Jeżeli chcesz kupić NOWE Słowa na start! 6. Zeszyt ćwiczeń do języka polskiego dla szkoły podstawowej Nowa edycja 2022 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/nowe-slowa-na-start-6-zeszyt-cwiczen-do-jezyka-polskiego-dla-szkoly-podstawowej-nowa-edycja-2022-isbn-9788326743283/1416701