Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

NOWA Teraz matura 2023 Historia Zbiór Zadań Maturalnych

Zbiór zadań Zbiór zadań „NOWA Teraz matura. Historia”realizuje wymagania egzaminacyjne CKE obowiązujące na maturze w roku 2023 i 2024.

Zbiór zadań „NOWA Teraz matura. Historia” umożliwia ćwiczenie rozwiązywania różnego typu zadań maturalnych i pracę z arkuszem.

Pomaga oswoić się z formą nowego egzaminu.  kompletna baza ćwiczeniowa z optymalną liczbą wszystkich typów zadań maturalnych podzielona na epoki spójne z podziałem treści w Vademecum strategie rozwiązywania zadań z różnymi typami źródeł na przykładach zadań CKE jako wprowadzenie do samodzielnego rozwiązywania zadań wskazówki i ćwiczenia pomocne w tworzeniu wypracowań (wypowiedzi argumentacyjnej) oraz szczegółowa analiza przykładowych wypracowań CKE dostęp do materiałów cyfrowych ułatwiających naukę rozwiązywania zadań i arkuszy maturalnych, m.in.: tutoriali wideo, wskazówek do zadań i dodatkowych zadań maturalnych arkusze maturalne klucze odpowiedzi do zadań

Jeżeli chcesz kupić NOWA Teraz matura 2023 Historia Zbiór Zadań Maturalnych w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/nowa-teraz-matura-2023-historia-zbior-zadan-maturalnych-isbn-9788326744129/1413701