Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

NOWA Teraz matura 2023 Historia Vademecum Maturalne Zakres Rozszerzony

Vademecum „NOWA Teraz matura. Historia” pozwala uporządkować i powtórzyć treści przedmiotowe oraz zapoznać się ze sposobami rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Realizuje wymagania egzaminacyjne CKE obowiązujące na maturze w roku 2023 i 2024. planer – plan przygotowań do matury z poręczną checklistą zagadnień przedmiotowych.

Cała wymagana teoria w jednym miejscu i w optymalnie skondensowanej postaci dostęp do materiałów cyfrowych ułatwiających powtarzanie teorii, m.in.: fiszek, quizów, filmów, biogramów i map .

Myśli graficzne notatki do uzupełnienia usprawniające proces powtarzania i zapamiętywania materiału zadania maturalne po działach, rozwiązane krok po kroku i do samodzielnego rozwiązania oznaczenie zagadnień najczęściej występujących na maturze NOWA Teraz matura. I wiesz, jak zdać nową maturę.

Jeżeli chcesz kupić NOWA Teraz matura 2023 Historia Vademecum Maturalne Zakres Rozszerzony w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/nowa-teraz-matura-2023-historia-vademecum-maturalne-zakres-rozszerzony-isbn-9788326744112/1413703