Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

New Sparks Starter Class Book (wyd. 2010)

New Sparks Starter Class Book (wyd. 2010)

Kategorie:
New Sparks Starter Class Book (wyd. 2010)

Podręcznik idealnie harmonizuje z programem nauczania przedszkolnego (starter) oraz początkowego (1-3) i jest  zgodny z nową podstawą programową.
Zapewnia komfortowe, płynne przejście od nauczania przedszkolnego do nauczania początkowego w pierwszej klasie. Dzięci dużej liczbie aktywnych ćwiczeń- dzieci łatwiej odnajdą się w szkolnej rzeczywistości. Zagadnienia wszystkich części New Sparks pokrywają się z listą tematów wyszczególnionych w nowej podstawie programowej, dzięki czemu lekcje z New Sparks łatwo jest wplatać w program nauczania zintegrowanzawiera materiał na 2 lekcje tygodniowo. Zawiera materiał na 60 godzin zajęć, jest niezwykle elastyczny.
New Sparks: nowe historyjki, nowe piosenki, nowa szata graficzna, nowe ćwiczenia - dzięki nim kurs jest jeszcze ciekawszy i przyjemniejszy zarówno dla dzieci jak i nauczycieli. Bogate materiały dodatkowe dla nauczycieli - pacynki, plakaty, flashcards, ćwiczenia do kopiowania, testy oraz mnóstwo pomysłów w książce nauczyciela. New Sparks daje nauczycielom możliwość planowania lekcji odpowiadających potrzebom różnych dzieci i klas. Mnóstwo materiałów do zabawy i pracy w domu wraz z notatkami dla rodziców i multi-ROMem. Dzięki New Sparks mogą naprawdę pomóc swoim dzieciom poznać i polubić język obcy.Płyta audio do słuchania w domu przy zabawie i zwykłych zajęciach.

New Sparks Plus to:
- Bogatsza szata graficzna.
- Dłuższe, rozszerzone lekcje Więcej ćwiczeń rozwijających umiejętność pisania.
- Trudniejsze ćwiczenia gramatyczne w New Sparks 3.
- Ćwiczenia do historyjek obrazkowych.
- Nowe piosenki w New Sparks 1.
- Oddzielne sekcje w zeszycie ćwiczeń poświęcone pracy domowej i nauce w domu z rodzicami lub rodzeństwem.
- Zeszyty ćwiczeń do części 1, 2 i 3.
- Słownik obrazkowy z obrazkami.
- dodatkowe materiały dla 6-latków.


Ilość stron: 64
Format: 1,95 x 27 cm.
Jeżeli chcesz kupić New Sparks Starter Class Book (wyd. 2010) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/new-sparks-starter-class-book-wyd-2010--isbn-9780194160483/290647