Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

New Password A2+/B1 Zeszyt ćwiczeń z kodem do wersji cyfrowej + On-the-go Practice w Student's App

New Password A2+/B1 Zeszyt ćwiczeń z kodem do wersji cyfrowej + On-the-go Practice w Student's App

Kategorie:

Zeszyt ćwiczeń z kodem do wersji cyfrowej + On-the-go Practice w Student's App

New Password to nowe wydanie cenionej przez nauczycieli i uczniów serii podręczników (Password Reset) dla szkół ponadpodstawowych autorstwa Marty Rosińskiej i Lyndy Edwards. Podręczniki zapewniają stopniowe i systematyczne przygotowanie do nowej matury na obu poziomach – materiał umożliwia regularne poznawanie i ćwiczenie zadań z nowego Informatora maturalnego (opublikowanego w marcu 2021 roku). New Password zawiera szereg rozwiązań rozwijających kompetencje maturalne uczniów, np. dwustronicową powtórkę w formacie maturalnym po każdym rozdziale, powtórki kumulatywne Test Practice oraz Kompendium maturalne w Zeszycie ćwiczeń. W dwóch najwyższych poziomach uczniowie znajdą także zadania wspierające przygotowanie do matury dwujęzycznej.

Jeżeli chcesz kupić New Password A2+/B1 Zeszyt ćwiczeń z kodem do wersji cyfrowej + On-the-go Practice w Student's App w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/new-password-a2-b1-zeszyt-cwiczen-z-kodem-do-wersji-cyfrowej--on-the-go-practice-w-students-app-isbn-9788381525367/1385301