Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

NEW ENGLISH PLUS 4 Materiały ćwiczeniowe - wersja podstawowa (dotacja)

Sprawdź specjalną ofertę dla szkół w dotacji MEN na www.eduzamowienia.pl

NEW ENGLISH PLUS 4 Materiały ćwiczeniowe - wersja podstawowa (dotacja)

New English Plus 4  to ostatnia część nowego wydania czteropoziomowego kursu, zgodnego z obowiązującą podstawą programową dla gimnazjum i znowelizowaną ustawą o oświacie. Idealny podręcznik do zrealizowania w każdej klasie w jeden rok szkolny. Dostosowanie nauczanych treści do potrzeb konkretnej klasy dzięki mnogości opcjonalnych rozwiązań oraz elastycznemu rozkładowi materiału. Ćwiczenia o różnych poziomach trudności. Przejrzysty układ: 1 strona = 1 lekcja. Tylko skuteczne metody pracy sprawdzone przez tysiące nauczycieli j. angielskiego w gimnazjum Wielowymiarowe przygotowanie uczniów do egzaminu. Gruntowne utrwalenie struktur gramatycznych. Nacisk na rozwój umiejętności niezbędnych do skutecznej komunikacji. Słowniczek i lista przydatnych zwrotów w każdym rozdziale. Pełne wsparcie w realizacji indywidualnych potrzeb uczniów. Zadania dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Ćwiczenia na różnych poziomach trudności w zeszycie ćwiczeń oraz dodatkowe lekcje i zadania Finished? dla uczniów pracujących szybciej. Rozbudowana metoda diagnozowania i sprawdzania postępów uczniów po każdym rozdziale.

Jeżeli chcesz kupić NEW ENGLISH PLUS 4 Materiały ćwiczeniowe - wersja podstawowa (dotacja) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/new-english-plus-4-materialy-cwiczeniowe---wersja-podstawowa-dotacja--isbn-9780194419710/449905