Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi. Kwalifikacja M.20.4. Podręcznik do nauk

Naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi. Kwalifikacja M.20.4. Podręcznik do nauk

Kategorie:

Podręcznik do nauki zawodów technik mechanik oraz ślusarz, realizujący treści z zakresu czwartej części kwalifikacji M. 20 (naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi). W jaki sposób wybrać części podlegające wymianie, jak wykonać czynności naprawcze elementów maszyn i urządzeń czy też samych narzędzi, w jaki sposób zamontować maszyny i urządzenia po naprawie – to tylko niektóre zagadnienia opisane w książce.
Ponadto w podręczniku przedstawiono charakterystykę procesów zużycia elementów maszyn, urządzeń i narzędzi, ocenę ich stanu technicznego, sposoby doboru części podlegających wymianie, metody zabezpieczeń antykorozyjnych maszyn i urządzeń, a także sposoby konserwacji i jej oceny. Liczne kolorowe rysunki, schematy i zdjęcia ułatwią uczniom zrozumienie opisanych treści.

Jeżeli chcesz kupić Naprawa i konserwacja elementów maszyn, urządzeń i narzędzi. Kwalifikacja M.20.4. Podręcznik do nauk w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/naprawa-i-konserwacja-elementow-maszyn-urzadzen-i-narzedzi-kwalifikacja-m-20-4-podrecznik-do-nauk-isbn-9788302149887/351168