Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Nanobyte Arkada

Arcade - salon gier arkadowych to motyw znany z lat 90. W grze NanoBytes wybieramy się na pikselową wycieczkę w nowym wymiarze. W tym zestawie znajduje się rozkładany, funkcyjny salon gier arkadowych przedstawiający jeden z budynków w grze. Znajdziemy tu także limitowaną postać Jaskiniowca i 2 limitowane NanoBytesy.

Nanobytes to wciągająca gra mobilna dla dzieci, w której budujemy wirtualny świat pełen ciekawostek. Figurki kompatybilne z grą pozwalają odkrywać jej nowe możliwości i rozbudowywać nasz wirtualny świat. Oprócz klasycznej zadaniowej gry planistycznej, gracz poznaje ciekawostki, żarty, czy inne informacje w formie quizów. By je odkrywać skanujemy nowe NanoBytesy. Nanobytes daje użytkownikom możliwość gry solo i rywalizacji grupowych, w grupie jest zdecydowanie raźniej!

Nanobytes - zestawy akcyjne, pozwalają na rozbudowanie możliwości gry, wymianę z koleżankami i kolegami oraz poszerzanie wiedzy. Każdy Nanobyte jest inny i skrywa unikatowe ciekawostki. Co więcej, każdy zestaw zawiera kod QR, który podnosi naszą grę na nowy poziom. Taka funkcja ukryta jest w kodzie i jest możliwa do wykorzystania tylko raz. Powtarzające się figurki gracze mogą wymieniać między sobą! Każda figurka to bitowa wersja przedmiotu codziennego użytku jak pad gamingowy, czy hamburger.

W serii 1 do zebrania jest 100 unikatowych figurek.

Jeżeli chcesz kupić Nanobyte Arkada w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/nanobyte-arkada-ean-4897102920130/679901