Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Megafon na baterie z odgłosami Klein 8942

Super propozycja firmy Theo Klein GmbH dla wszystkich dzieci zafascynowanych pracą Strażaków lub Policjantów. Teraz każde dziecko ma szansę poczuć się jak prawdziwy „mundurowy”. Zestawy z akcesoriami strażackimi lub policyjnymi pozwolą odgrywać sceny z życia i wyobraźni wzięte. Wszystkie elementy ekwipunku wykonane zostały z dbałością o szczegóły. Wysoka jakość wykonania i bardzo wysoki stopień podobieństwa do rzeczywistych sprzętów sprawią, że zabawa będzie fantastyczna.

Cała seria zabawek firmy Klein zawiera zarówno czapki, hełmy, lizaki ostrzegawcze, czy pojedyncze gaśnice, jak i bogate zestawy zawierające kompletne wyposażenie policjanta czy strażaka.

Megafon to jedna z podstawowych pozycji tej serii. Wykonany bardzo solidnie z grubego tworzywa. Megafon oczywiście w kolorze czerwonym (który najbardziej kojarzy się ze strażakami) ze srebrną rękojeścią. Do megafonu należy zamontować 3 baterie R03, wówczas po naciśnięciu przycisku wydaje on odgłosy "fire" oraz dźwięk syreny strażackiej. Z takim megafonem można bez problemu kierować akcją ratowniczą. Czy może być większa frajda? Megafon wielkością dostosowany jest dla dzieci, tak aby jego obsługa nie sprawiała problemu.

Specyfikacja produktu:

- baterie: 3 x R03 (brak w zestawie);
- wymiary: 29×16×9,5 cm;
- wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego;
- zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia;

Jeżeli chcesz kupić Megafon na baterie z odgłosami Klein 8942 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/megafon-na-baterie-z-odglosami-klein-8942-ean-4009847089427/556009