Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Matematyka z plusem Zakres Podstawowy klasa 4 Podręcznik (PP)

Publikacja spełnia kryteria Ustawy o systemie oświaty oraz wymogi podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku.

Podręcznik ściśle dopasowany do wiedzy i umiejętności absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej. Dawkowana jest w nim wiedza tak, żeby uczniowie mieli wystarczająco dużo czasu na jej przyswojenie.

Po każdym fragmencie teorii uczniowie mogą sprawdzić jej zrozumienie, rozwiązując specjalnie dobrane zadania.

Książka zawiera dużo zadań różnego typu i o różnym poziomie trudności, są wśród nich i takie z przykładowymi rozwiązaniami – zachęcą one uczniów do samodzielnego rozwiązywania problemów, a nauczycielom pomogą kształcić umiejętność budowania i posługiwania się modelami.

Istotnym elementem podręcznika jest rozdział Przygotowanie do matury. Zebrano w nim, uszeregowane według działów, wszystkie sprawdzane na egzaminie zagadnienia z podstawy programowej. Każdy z tematów rozdziału podzielono na część teoretyczną i praktyczną, czyli obszerny zbiór różnego typu zadań zamkniętych i otwartych – wszystkie opracowane na wzór zadań z Informatora maturalnego. Zgromadzony w rozdziale materiał gwarantuje skuteczne utrwalenie wiedzy i umiejętności z liceum i technikum, daje również pewność dobrego przygotowania do nowej formuły egzaminu maturalnego.

Jeżeli chcesz kupić Matematyka z plusem Zakres Podstawowy klasa 4 Podręcznik (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/matematyka-z-plusem-zakres-podstawowy-klasa-4-podrecznik-pp--isbn-9788381181334/1405451