Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Matematyka Prosto do matury Cz 2. Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

"Prosto do matury" do klasy 2 dla zakresu podstawowego i rozszerzonego to podręcznik opracowany z myślą o wszystkich przygotowujących się do matury z matematyki. Pomaga oswajać się z egzaminem maturalnym przez kolejne lata nauki w szkole ponadpodstawowej dzięki zadaniom typu egzaminacyjnego po każdym temacie (zestaw prosto do matury) i po każdym dziale (powtórzenie). Pozwala przećwiczyć algorytmy i strategie matematyczne przydatne podczas rozwiązywania problemów matematycznych dzięki około 1500 zadaniom do zrozumienia wprowadzanych zagadnień, dzięki tematom "Warto powtórzyć". Umożliwia samodzielną naukę dzięki rozwiązywanym przykładowo zadaniom oraz odpowiedziom i wskazówkom do większości zadań.

Jeżeli chcesz kupić Matematyka Prosto do matury Cz 2. Podręcznik Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/matematyka-prosto-do-matury-cz-2-podrecznik-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326738944/551734