Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Matematyka. Część 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Matematyka. Część 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

Podręcznik dla szkół ponadpodstawowych „MATeMAtyka” do zakresu podstawowego w przystępny sposób wprowadza uczniów w zagadnienia matematyczne. Pozwala na przeprowadzanie ciekawych lekcji, jednocześnie umożliwiając efektywną pracę w domu.

Małe porcje teorii umożliwiają uczenie się krok po kroku, a powiązania między nimi sprawiają, że wiedza matematyczna układa się w całość.
Przypomnienie w toku lekcji treści z klasy 1 pozwala sprawnie wejść w nowy temat, a wyróżnione kolorem definicje i twierdzenia ułatwiają znalezienie potrzebnych informacji.
Nawiązania do sytuacji bliskich uczniom sprawiają, że zapamiętywanie i przyswajanie nowych wiadomości jest łatwiejsze.
Ciekawe infografiki oraz zagadnienia uzupełniające zachęcają do samodzielnych poszukiwań matematycznych.

Dwa zestawy zadań po każdym dziale (łatwiejszy i trudniejszy) oraz zestaw Przed obowiązkową maturą z matematyki umożliwiają sprawne powtórzenie materiału przed sprawdzianem oraz systematycznego przygotowywania się do egzaminu maturalnego.Pozycja pt. "MATeMAtyka 2. Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe" to niezastąpiona pomoc w nauce dla każdego ucznia szkoły podstawowej.

Publikacja realizująca założenia zakresu podstawowego, pozwala uczniom w przystępny sposób przyswajać wiedzę, niezbędną do zadania matury z matematyki. Książka wprowadza zagadnienia matematyczne w interesujący sposób i umożliwia przeprowadzenie ciekawych lekcji. Dzięki tej publikacji uczeń może także efektywnie pracować w domowym zaciszu.

Podręcznik do matematyki przekazuje wiedzę małymi porcjami, umożliwiając przejrzystą naukę krok po kroku. Książka uwzględnia także przypomnienia w toku lekcji, a przywołania treści z klasy pierwszej umożliwiają sprawne i przyjemne rozpoczęcie nowych tematów. W publikacji znajdują się ponadto wyróżnienia, zaznaczone kolorem: to definicje oraz twierdzenia, które umożliwiają odnalezienie najpotrzebniejszych informacji.

Książka do nauki matematyki nawiązuje także do sytuacji znanym uczniom, co sprawia, że nauka i zapamiętywanie nowych treści stają się łatwiejsze. Ułatwieniem nauki są również infografiki i zagadnienia uzupełniające, mające na celu zachęcenie uczniów do samodzielnych poszukiwań matematycznych. W podręczniku znajdują się także dwa zestawy zadań (na trudniejszym i łatwiejszym poziomie), które można odnaleźć po każdym dziale. Interesującym dodatkiem jest też zestaw "Przed obowiązkową maturą z matematyki", umożliwiający sprawne powtarzanie materiałów przed egzaminami.


Liczba stron: 296
Format: 17 x 20 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić Matematyka. Część 2. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/matematyka-czesc-2-podrecznik-zakres-podstawowy-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326738999/551721