Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Matematyka BI TO SIĘ LICZY! kl. 2 Podręcznik dla branżowej szkoły pierwszego stopnia

Matematyka BI TO SIĘ LICZY! kl. 2 Podręcznik dla branżowej szkoły pierwszego stopnia

Kategorie:

Podręcznik „To się liczy!” do matematyki dla klasy 2 branżowej szkoły I stopnia pokazuje uczniowi, że matematyka nie jest trudna, a umiejętności matematyczne są wykorzystywane w różnych dziedzinach życia. 

  • Pokazuje praktyczne wykorzystanie matematyki dzięki licznym nawiązaniom do życia codziennego i zawodowego, o których mowa w zadaniach i lekcjach branżowych oraz w elementach „To się liczy!”.
  • Rozwija matematyczne zainteresowania uczniów dzięki dodatkowym zadaniom kształcącym różne umiejętności matematyczne, zamieszczonym na końcu podręcznika w zbiorze zadań.
  • Ułatwia uczenie się dzięki atrakcyjnej szacie graficznej, przejrzystemu układowi treści oraz dużej liczbie wykresów, tabel i rysunków geometrycznych.
  • Umożliwia sprawdzenie wiedzy i pomaga przygotować się do sprawdzianów przy pomocy zestawów powtórzeniowych na końcu każdego rozdziału.
  • Jest dostosowany do percepcji młodszego ucznia dzięki zastosowanym rozwiązaniom dydaktycznym, m.in.: treściom podzielonym na krótkie rozdziały, stałej, uporządkowanej strukturze każdego tematu, przykładom rozwiązanym krok po kroku i skorelowanym z nimi ćwiczeniom, odpowiedziom do wszystkich zadań.
  • Ułatwia prowadzenie zajęć, ponieważ każda lekcja to gotowy scenariusz do zrealizowania danego tematu.
Jeżeli chcesz kupić Matematyka BI TO SIĘ LICZY! kl. 2 Podręcznik dla branżowej szkoły pierwszego stopnia w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/matematyka-bi-to-sie-liczy-kl-2-podrecznik-dla-branzowej-szkoly-pierwszego-stopnia-isbn-9788326739507/552531