Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Marketing usług turystycznych. Turystyka Tom 3

Marketing usług turystycznych. Turystyka Tom 3

Kategorie:

Podręcznik przeznaczony dla uczniów szkół ponadpodstawowych kształcących się w kierunku technik usług turystycznych. Rzetelny i nowoczesny zbiór wiedzy z zakresu marketingu usług turystycznych.

"Marketing usług turystycznych. Turystyka. Podręcznik do zawodu technik obsługi turystycznej. Tom III. Szkoły ponadgimnazjalne" to podręcznik do nauki marketingu, metod oraz działań marketingowych stosowanych w branży turystycznej. W podręczniku zawarto szczegółową charakterystykę rynku hotelarskiego i usług turystycznych. Treść podręcznika omawia techniki tworzenia ofert handlowych i marketingowych obiektów noclegowych i gastronomicznych, katalogów z ofertami, ulotek, materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Podręcznik podzielony jest na sekcje, w których zawarto wiedzę teoretyczną i praktyczną. Ta druga została wyegzekwowana w postaci ćwiczeń i zagadnień do omówienia oraz zadań do wykonania. Publikacja angażuje ucznia lub kursanta do samodzielnego, kreatywnego tworzenia kampanii i strategii marketingowych mających na celu podnoszenie sprzedaży i znajomości marki oraz kreowanie wizerunku reprezentowanego podmiotu. Książka bogato operuje przykładami z życia, obrazowymi wykładniami przypadków oraz analitycznym i konstruktywnym rozpatrywaniem schematów działania dobrego technika usług turystycznych.

O autorce

Renata Tylińska jest autorką i współautorką kilku podręczników z zakresu edukacji na poziomie szkół ponadpodstawowych obejmujących techniki hotelarskie. W swoich podręcznikach autorka koncentruje się na obsłudze klienta i właściwym działaniu recepcji, marketingu branżowym oraz regulacjach prawnych i aspektach ekonomicznych dotyczących turystyki.

Jeżeli chcesz kupić Marketing usług turystycznych. Turystyka Tom 3 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/marketing-uslug-turystycznych-turystyka-tom-3-isbn-9788302147685/219326