Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Let’s Talk About It. Relacje, płeć oraz seks - czyli wszystko, o czym chcesz pogadać, a nie wiesz jak

Porozmawiajmy o seksie bez tabu!

Otwarty na różnorodność i szczery poradnik w formie powieści graficznej – o płci, orientacji seksualnej, wyrażaniu zgody na seks i bezpieczeństwie, gdy ktoś się na niego zdecyduje. Idealna książka dla nastolatków zadających pytania… Czy to, co czuję, jest normalne? To, co się dzieje z moim ciałem, jest normalne? Czy ja jestem normalny/normalna? Skąd mam wiedzieć, które wybory są właściwe? Jak naprawić błąd?

 

Let’s Talk About It to przemyślana, dobrze opracowana powieść graficzna i przewodnik po wszystkim, co musisz wiedzieć, a nie wiesz, jak o to zapytać. Opowiada o związkach, o przyjaźni, o tożsamości płciowej, o orientacji, anatomii, obrazie ciała, ale też o bezpiecznym seksie, sekstingu, odrzuceniu, edukacji seksualnej i wielu innych ciekawych kwestiach.

 

Inkluzywny, śmiały przewodnik – Nick i Charlie

z „Heartstoppera” też by go czytali!

 

Świeża, inkluzywna książka oferująca konkretne i kompletne informacje o seksie i seksualności.

PublishersWeekly, starred review

 

Szczere, normalizujące i sekspozytywne… Używa obrazów w najlepszy i najbardziej edukacyjny sposób.

KirkusReviews, starred review

 

Każda część tej książki jest wypełniona ważnymi informacjami o zgodzie na seks, o szacunku, rozwadze i granicach… Prawdziwa rozmowa o związkach i seksie.

School Library Journal

 

Szczere i otwarte spojrzenie na seks, związki i samozrozumienie.

Booklist

Jeżeli chcesz kupić Let’s Talk About It. Relacje, płeć oraz seks - czyli wszystko, o czym chcesz pogadać, a nie wiesz jak w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/let’s-talk-about-it-relacje-plec-oraz-seks---czyli-wszystko-o-czym-chcesz-pogadac-a-nie-wiesz-jak-isbn-9788382661378/1422000