Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

LEGO TROLLS Przyjęcie w popowej wiosce 41255 (380 el.) 6+

LEGO TROLLS Przyjęcie w popowej wiosce 41255 (380 el.) 6+

Kategorie:

"Przyjęcie w popowej wiosce 41255" to zestaw dedykowany dzieciom, które uwielbiają kolorową, bajkową atmosferę filmu "Trolle". Mali budowniczowie mogą odgrywać scenki z przyjęcia organizowanego w popowej wiosce.

"LEGO® Trolls World Tour" to kreatywne zestawy klocków, które będą idealnym prezentem dla młodych miłośników filmu animowanego "Trolle". Kolorowe i radosne postacie wzbudzają radość budowniczych, którzy mogą odgrywać scenki z udziałem swoich ulubionych bohaterów. Bajkowa i rozśpiewana atmosfera spodoba się każdemu maluchowi.

W zestawie można znaleźć drzewo, z którego gałęzi zwisają dwie minikapsuły dla figurek. W jednej z nich można odkryć postacie Gwidona Diamenta i Małego Diamenta, a w drugiej Kufra. Brokatowe, kolorowe figurki pięknie błyszczą i świetnie prezentują się podczas zabawy.

Dzieci świetnie się bawią, najpierw tworząc model wioski, a następnie wymyślając historie, które mogą spotkać ulubionych bohaterów. Mogą również odgrywać sceny, które naprawdę miały miejsce w filmie "Trolle" lub "Trolle 2".

Zabawki w specjalnych kapsułach można zabrać ze sobą na wakacje czy w podróż, dzięki czemu można bawić się nimi do woli! Budowniczowie mogą skorzystać z aplikacji "Instructions PLUS", która umożliwia wizualizację tworzonego modelu, ułatwiając budowanie.

"Przyjęcie w popowej wiosce 41255" to piękny zestaw, który pobudza dziecięcą wyobraźnię i zachęca do kreatywności.

Stanowi świetną zabawę dla dzieci w wieku od sześciu lat.

Wszystkie klocki LEGO® są wykonywane z bezpiecznych materiałów, nieprzerwanie od 1969 roku. LEGO® przed sprzedażą przechodzą rygorystyczne normy jakości.

"LEGO® Trolls World Tours" można łączyć z każdym innym zestawem LEGO®, dzięki czemu miłośnicy "Trolli" mają nieograniczone możliwości budowy!

Jeżeli chcesz kupić LEGO TROLLS Przyjęcie w popowej wiosce 41255 (380 el.) 6+ w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/lego-trolls-przyjecie-w-popowej-wiosce-41255-380-el--6--ean-5702016616811/660307