Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

LEGO TROLLS Przygoda Poppy w balonie 41252 (250 el.) 6+

LEGO TROLLS Przygoda Poppy w balonie 41252 (250 el.) 6+

Kategorie:

Pozwól dziecku przenieść się w magiczny świat zabawy z zestawem klocków "Przygoda Poppy w balonie 41252"! Ten zestaw LEGO® został stworzony z myślą o najmłodszych, którzy uwielbiają podniebne podróże i kolorowe stworki z filmu "Trolle". Klocki, tak samo jak bajka, zauroczą każdego, kto tylko sięgnie po zawartość pudełka.

W środku napotkamy dobrze znanych bohaterów - Poppy, Mruka i Pana Liszkę, którzy są gotowi na wiele godzin zabawy. Zestaw prócz balonu zawiera wiele elementów, dzięki którym dzieci mogą tworzyć najróżniejsze scenariusze historii i przygód małych stworków.

Kolekcjonerska edycja "LEGO® Trolls World Tour" to nie tylko układanka! Dzięki zestawom otwierane są drzwi do świata wyobraźni i kreatywnego myślenia, co pozwala dziecku uczyć się i rozwijać podczas zabawy. Trolle mogą przechodzić najróżniejsze metamorfozy dzięki wymiennym fryzurom i akcesoriom do stylizacji oraz brać udział w fantastycznej przygodzie latającym balonem.

Przy pomocy interaktywnej aplikacji "Instrukcje PLUS" dziecko może cieszyć się cyfrową animacją, która poderwie jego model balonu prosto do nieba! Jest to nowy sposób na dostarczenie dziecku nowych wrażeń i przeniesienie zabawy na nowy, wyższy poziom.

Gotowy balon ma wymiary 22 cm x 17 cm x 13 cm (kolejno wysokość, długość, szerokość), dzięki czemu bez problemu zmieści się do ręki bądź na półkę w pokoju milusińskich.

Zestaw klocków "Przygoda Poppy w balonie 41252" to gwarancja świetnej zabawy i bezpieczeństwa, które jest najważniejsze przy wyborze zabawek dla dzieci.

Zestaw nie wymaga baterii - to wyobraźnia najmłodszych dodaje energii każdej zabawie!

Ogrom możliwości i urocze, kolorowe akcesoria dla trolli wystarczą, by dać dziecku wiele godzin niezapomnianych wrażeń!

Jeżeli chcesz kupić LEGO TROLLS Przygoda Poppy w balonie 41252 (250 el.) 6+ w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/lego-trolls-przygoda-poppy-w-balonie-41252-250-el--6--ean-5702016616781/660305