Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

LEGO TROLLS Owocowy domek Poppy 41251 (103 el.) 4+

LEGO TROLLS Owocowy domek Poppy 41251 (103 el.) 4+

Kategorie:

Klocki LEGO® zachwycają dzieci na całym świecie dzięki możliwości kreatywnego budowania. Tym razem powody do radości mają fani filmu "Trolle" - "Owocowy domek Poppy 41251" jest idealnym pomysłem na prezent dla dziewczynki.

"Owocowy domek Poppy 41251" to zestaw z serii "Trolls World Tour" dedykowany małym fanom filmów o Trollach.

Klocki są niewielkich rozmiarów, dlatego świetnie sprawdzą się w podróży, w przedszkolu czy w każdym innym miejscu, do którego nie da się zabrać standardowych klocków. Zestaw zadebiutował w styczniu 2020 roku i pozwala na to, by mały budowniczy wziął udział w niezwykłej przygodzie z Poppy, która mieszka w niewielkim domku.

Dzieci mogą tworzyć świat znany z filmu Trolle, odgrywać sceny z udziałem klocków oraz minifigurek czy łączyć różne zestawy, mając jeszcze większe możliwości budowania. Poppy potrzebuje pomocy przy układaniu włosów i znalezieniu mapy, która pozwoli jej ustalić swoją trasę koncertową.

Zestaw jest szczególnie polecany do połączenia z "Przyjęcie w popowej wiosce 41255", ponieważ domek kapsułę Poppy można położyć na szczycie kwiatka.

Zestaw jest łatwy do zbudowania na podstawie dołączonej instrukcji. Budowniczowie mogą również skorzystać z Instructions PLUS, które daje możliwość obracania i wizualizacji składanego modelu. "Owocowy domek Poppy 41251" jest kolorowym zestawem z serii "Trolls World Tour", który pozwala na odtwarzanie scenek z filmu "Trolle", zachęca dzieci do kreatywności oraz nauki poprzez zabawę.

Zestaw jest dedykowany dla dzieci w wieku od czterech lat.

Wszystkie klocki przechodzą szczegółowe testy jakości, dlatego też są bezpieczne dla maluchów rozpoczynających swoją przygodę z LEGO®.

Jeżeli chcesz kupić LEGO TROLLS Owocowy domek Poppy 41251 (103 el.) 4+ w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/lego-trolls-owocowy-domek-poppy-41251-103-el--4--ean-5702016616774/660304