Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

LEGO CREATOR Monster truck z burgerami 31104 (499 el.) 8+

LEGO CREATOR Monster truck z burgerami 31104 (499 el.) 8+

Kategorie:

"Monster truck z burgerami" to zabawka przeznaczona dla młodych konstruktorów, którzy uwielbiają układać klocki i wraz ze swoimi przyjaciółmi odgrywać scenki z wykorzystaniem zbudowanych modeli. "LEGO® Creator" to ciekawe i kolorowe zestawy klocków, które pozwalają na tworzenie różnorodnych obiektów, postaci czy futurystycznych urządzeń.

Klocki można dowolnie przebudować, uzyskując nieograniczone możliwości zabawy. "LEGO® Creator. Monster truck z burgerami" jest pojazdem stworzonym z myślą o miłośnikach kulinariów. Na dachu monster trucka znajduje się szyld w kształcie hamburgera, pojazd posiada również składane schodki oraz figurkę pieska.

Sam monster truck ma za to ruchome zawieszenie, bardzo duże koła i sprzęt pozwalający na sprzedawanie jedzenia prosto z samochodu. Mali kucharze mogą przebudować samochód na całkiem inną konstrukcję - terenówkę albo ciągnik do tractor pullingu. Dzięki temu mogą bawić się dowoli, konstruując fantazyjne pojazdy i wykorzystując je do udziału w coraz to innych przygodach w świecie LEGO®.

Zestaw można połączyć z innymi klockami z serii "LEGO® Creator", powiększając posiadaną kolekcję. "Monster truck z burgerami" to zestaw stworzony z dbałością o każdy szczegół, przeznaczony dla chłopców oraz dziewczynek w wieku 8+.

Niemal każde dziecko uwielbia składać klocki i odgrywać scenki z udziałem modeli oraz minifigurek. Zestawy "LEGO® Creator" są wyjątkowo kreatywną formą spędzania wolnego czasu, nie potrzebują baterii, a po złożeniu mogą być ozdobą dziecięcego pokoju.

Proste instrukcje dołączone do opakowania pozwalają na złożenie modelu bez większych trudności - oczywiście maluchy do pomocy w budowaniu mogą zaprosić rodziców.

Jeżeli chcesz kupić LEGO CREATOR Monster truck z burgerami 31104 (499 el.) 8+ w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/lego-creator-monster-truck-z-burgerami-31104-499-el--8--ean-5702016616309/660280