Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

LEGO CREATOR Monster truck 31101 (163 el.) 7+

LEGO CREATOR Monster truck 31101 (163 el.) 7+

Kategorie:

"LEGO® Creator" to zestawy dla małych budowniczych, którzy z klocków uwielbiają budować obiekty, pojazdy czy futurystyczne zwierzęta. "Monster truck" to jeden z najpopularniejszych zestawów, który pozwala na zbudowanie prawdziwego monster trucka.

Klocki można łączyć z innymi zestawami LEGO® Creator, dzięki czemu zabawa będzie trwała godzinami! "LEGO® Creator. Monster truck" jest zestawem idealnym dla dzieci uwielbiających duże pojazdy. Ten monster truck to potężny, zielono-żółty, klockowy samochód, którym można przejeżdżać po mniejszych pojazdach.

Kiedy zabawa nim się znudzi, można przebudować go na dragstera lub samochód muscle car. Tworzenie z klocków nie ma żadnych ograniczeń poza wyobraźnią - można również składać własne, wymyślne konstrukcje. Szczegółowe i realistyczne modele zachęcają dzieci do zabawy w budowanie i przebudowywanie.

Maluchy mogą nie tylko niszczyć inne samochody, ale również brać udział w wyścigach i profesjonalnych rajdach, opowiadając o swoich przeżyciach rodzicom. Do zestawu dołączono intuicyjne instrukcje, dzięki którym dzieci bez problemów stworzą daną konstrukcję.

Zestawy "LEGO® Creator" można ze sobą dowolnie łączyć - dzięki temu wybudowane obiekty mogą być naprawdę fantazyjne. To nie tylko możliwość kreatywnej zabawy, ale również trening twórczego rozwiązywania problemów.

Klocki LEGO® spełniają najwyższe standardy jakości nieprzerwanie od niemal 90 lat. Tworzywo, z którego są wykonane, jest w pełni bezpieczne dla wszystkich maluchów.

Zestaw "Monster truck" jest przeznaczony dla chłopców i dziewczynek w wieku 7+.

Zabawki mają kompaktowe rozmiary, dlatego też można je zabrać ze sobą wszędzie - świetnie prezentują się także na półce w dziecięcym pokoju.

Jeżeli chcesz kupić LEGO CREATOR Monster truck 31101 (163 el.) 7+ w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/lego-creator-monster-truck-31101-163-el--7--ean-5702016616279/660278