Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

LEGO CREATOR Łazik kosmiczny 31107 (510 el.) 8+

LEGO CREATOR Łazik kosmiczny 31107 (510 el.) 8+

Kategorie:

Zestaw "Łazik kosmiczny" pozwoli dziecku przenieść się oczami wyobraźni poza naszą planetę i rozpocząć kosmiczne wędrówki. Do wyboru ma łazik, stację kosmiczną albo statek powietrzny. No i musi uważać, żeby nie spotkać żadnego ufoludka? Zestawy LEGO® z motywem kosmosu cieszą się ogromną popularnością. W końcu kto nie chciałby znaleźć się w przestrzeni kosmicznej czy na obcej planecie? "LEGO® Creator 3-in1.

Łazik kosmiczny 31107" to duży zestaw klocków LEGO® z serii "Creator 3-in-1", pozwalający zbudować więcej niż jeden obiekt. Zestaw składa się z 510 elementów i jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 lat.

Komplet pozwala zbudować jedną z trzech konstrukcji - łazik kosmiczny na kołach z otwieraną kabiną oraz ruchomym dźwigiem, jednoosobowy statek kosmiczny z kabiną na figurkę, a także małą bazę kosmiczną. Kolejne możliwe opcje budowy to już wyłącznie kwestia kreatywności dziecka w trakcie zabawy.

W zestawie znajduje się jedna figurka kosmonauty i wiele dodatkowych klocków, które dodają zabawie charakteru: narzędzia, kask, butla z tlenem, anteny satelitarne oraz klocki pozwalające zbudować zielonego kosmitę.

Wybierając klocki LEGO® z serii "Creator 3-in-1", w jednym opakowaniu otrzymujemy aż trzy opcje budowy pojazdu czy obiektu. Dzięki temu dziecko szybko zrozumie, jak wielkie są możliwości konstruowania z klocków LEGO® i jak swobodnie można ze sobą łączyć kolejne elementy czy zestawy.

Wśród pozostałych kompletów "LEGO® Creator 3-in-1", znajdziemy: "Samolot śmigłowy", "Samochód sportowy", "Potężne dinozaury", "Morskie stworzenia", "Monster trucka", "Słoneczną wyścigówkę", "Smoka ognia", "Podwodnego robota", "Rakietowy samochód", "Monster trucka z burgerami", "Sklep zoologiczny i kawiarenkę", "Statek piracki" czy "Wakacyjny kemping z rodziną".

Jeżeli chcesz kupić LEGO CREATOR Łazik kosmiczny 31107 (510 el.) 8+ w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/lego-creator-lazik-kosmiczny-31107-510-el--8--ean-5702016616330/660282