Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

LEGO CREATOR Odrzutowiec naddźwiękowy 3w1 31126 (215 el.) 7+

LEGO CREATOR Odrzutowiec naddźwiękowy 3w1 31126 (215 el.) 7+

Kategorie:

LEGO® CREATOR Odrzutowiec naddźwiękowy 3w1 (31126)

LEGO® CREATOR Odrzutowiec naddźwiękowy 3w1 (31126)to ekscytujący zestaw konstrukcyjny, który pozwoli młodym budowniczym na zbudowanie własnego odrzutowca naddźwiękowego i eksplorowanie nieba w stylu! Zestaw jest skierowany do dzieci w wieku 7 lat i starszych, oraz dla wszystkich miłośników lotnictwa i kreatywnego modelowania.

Zestaw zawiera 215 elementów, które pozwalają na zbudowanie trzech różnych modeli odrzutowca naddźwiękowego, co daje dużo możliwości do kreatywnej zabawy. Można zbudować tradycyjny odrzutowiec, z charakterystycznym, aerodynamicznym kształtem, który przypomina prawdziwe naddźwiękowe samoloty. Można również zbudować odrzutowiec wersji wojskowej, z dodatkowymi detalami takimi jak rakiety i kamuflaż, idealny do zadań specjalnych. Trzecią opcją jest odrzutowiec wersji cywilnej, z bardziej komfortowym wnętrzem i luksusowym wyposażeniem.

Wszystkie modele w zestawie LEGO® CREATOR Odrzutowiec naddźwiękowy 3w1 są precyzyjnie zaprojektowane, z dbałością o najdrobniejsze detale, takie jak uchwyty, silniki, skrzydła i inne elementy. Dzięki zaawansowanym technikom budowania LEGO, modele są również stabilne i gotowe do dynamicznej zabawy. Zestaw LEGO® CREATOR Odrzutowiec naddźwiękowy 3w1 pozwala na rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych. Budowanie różnych modeli pozwala na eksperymentowanie z różnymi kształtami, kolorami i detalami, co rozwija wyobraźnię i kreatywność. To także doskonała okazja do rozwijania umiejętności konstrukcyjnych, cierpliwości i precyzji.

Zestaw LEGO® CREATOR Odrzutowiec naddźwiękowy 3w1 to doskonały wybór dla młodych budowniczych, którzy chcą zbudować własny odrzutowiec naddźwiękowy i odkrywać niesamowity świat lotnictwa. To zabawka, która dostarcza radości z konstruowania, rozwija wyobraźnię i pozwala na tworzenie własnych, lotniczych przygód.

Jeżeli chcesz kupić LEGO CREATOR Odrzutowiec naddźwiękowy 3w1 31126 (215 el.) 7+ w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/lego-creator-odrzutowiec-naddzwiekowy-3w1-31126-215-el--7--ean-5702017117447/1389062