Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

LEGO CITY Stuntz Ognisty motocykl kaskaderski 60311 (11 el.) 5+

LEGO CITY Stuntz Ognisty motocykl kaskaderski 60311 (11 el.) 5+

Kategorie:

LEGO® CITY Stuntz Ognisty motocykl kaskaderski 60311 (11 el.) 5+

LEGO® CITY Stuntz Ognisty motocykl kaskaderski 60311 to ekscytujący zestaw konstrukcyjny, który pozwala młodym budowniczym na stworzenie własnego spektakularnego pokazu motocyklowych ewolucji. Zestaw składa się z 11 klocków LEGO®, które pozwalają na zbudowanie wspaniałego ognistego motocykla kaskaderskiego oraz różnego rodzaju akcesoriów do przygotowania niesamowitych pokazów.

Ognisty motocykl kaskaderski jest dynamicznie zaprojektowany, w ognistych kolorach, z unikalnymi detalami, takimi jak płomienie na kołach i niesamowicie realistyczne kształty. Jest on wyposażony w ruchome elementy, takie jak ruchome tylne koło, które można obracać, dzięki czemu pozwala na tworzenie realistycznych efektów kaskaderskich podczas zabawy.

Zestaw LEGO® CITY Stuntz Ognisty motocykl kaskaderski 60311 jest przeznaczony dla dzieci w wieku 5 lat i starszych, co sprawia, że jest odpowiedni dla młodszych konstruktorów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z klockami LEGO®. Zestaw jest łatwy do złożenia, dzięki prostym instrukcjom, które umożliwiają dzieciom tworzenie własnych spektakularnych pokazów kaskaderskich.

Zestaw LEGO® CITY Stuntz Ognisty motocykl kaskaderski 60311 nie tylko rozwija zdolności manualne, kreatywność i wyobraźnię dzieci, ale także pozwala na rozwijanie umiejętności opowiadania i odgrywania scenariuszy, co dodaje elementu zabawy fabularnej. Dzięki temu zestawowi dzieci mogą się cieszyć nie tylko z samego procesu budowy, ale także z niekończącej się zabawy, kreując własne ekscytujące przygody i pokazy kaskaderskie w świecie LEGO® CITY.

Zestaw LEGO® CITY Stuntz Ognisty motocykl kaskaderski 60311 to doskonały wybór dla wszystkich miłośników kaskaderskich emocji, którzy chcą stworzyć własne niesamowite pokazy motocyklowe i wcielić się w rolę prawdziwych kaskaderów. To nie tylko świetny sposób na rozwijanie zdolności konstrukcyjnych, ale także na cieszenie się kreatywną i ekscytującą zabawą w świecie LEGO® CITY.

Jeżeli chcesz kupić LEGO CITY Stuntz Ognisty motocykl kaskaderski 60311 (11 el.) 5+ w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/lego-city-stuntz-ognisty-motocykl-kaskaderski-60311-11-el--5--ean-5702017024233/660516