Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Las inquietudes de Shanti Andía + audio mp3

Las inquietudes de Shanti Andía - adaptacja po hiszpańsku dla młodzieży i dorosłych - uproszczona językowo lektura z serii Lecturas ELI Jóvenes y Adultos do nauki języka hiszpańskiego z nagraniem audio online.

Przeznaczenie: Książka dla młodzieży i dorosłych do wykorzystania w nauce indywidualnej oraz na zajęciach z języka. Poziom zaawansowania: A2

Treść: Starzec Shanti Andía mając poczucie, że zmarnował życie, zbiera fragmenty pamiętników napisanych w młodości... Z nich dowiadujemy się o jego dzieciństwie w baskijskiej wiosce, o sennej młodości w prowincji Kadyks, o przygodach z czasów, gdy był kapitanem fregaty, a przede wszystkim o fascynacji tajemniczą i romantyczną postacią wuja Juanem de Aguirre i jego morskimi przygodami...

Kluczowe zagadnienia językowe: Destrezas Expresar emociones y sentimientos, Expresar opiniones, Contar experiencias pasadas, Resumir acontecimientos, Narrar un evento que ha sucedido, Inventar una historia, Contenidos gramaticales Ser y estar, El presente de indicativo, Los pasados, El futuro próximo, El imperativo afirmativo.

Struktura książki: Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Actividades de pre lectura zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w treść książki pod kątem słownictwa i gramatyki. W lepszym przyswojeniu tekstu lektury pomagają ćwiczenia sprawdzające zrozumienie fabuły poszczególnych rozdziałów oraz form gramatycznych i słownictwa, a ponadto wspomagające rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. W końcowej części książki znajduje się sekcja Reportaje prezentująca ciekawe informacje związane z autorem, cywilizacją i kulturą hiszpańskojęzyczną. Lekturę zamyka jednostronicowa sekcja Test final sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii oraz poznanych form językowych, a także sekcja Programa de estudios zawierająca zwięzły opis kluczowych zagadnień językowych realizowanych w książce. Liczne ilustracje stanowią doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyjają lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Rozwój sprawności językowych: Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje językowe dorosłych czytelników obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Nagranie audio mp3: Uzupełnieniem lektury jest materiał audio zawierający nagranie tekstu książki. Materiały dostępne są online do pobrania ze strony www lub za pośrednictwem darmowej aplikacji EliLink.

Jeżeli chcesz kupić Las inquietudes de Shanti Andía + audio mp3 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/las-inquietudes-de-shanti-andía--audio-mp3-isbn-9788853621788/1415004