Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

La vuelta al mundo en 80 dias / W 80 dni dookoła świata z podręcznym słownikiem hiszpańsko-polskim P

La vuelta al mundo en 80 dias / W 80 dni dookoła świata z podręcznym słownikiem hiszpańsko-polskim P

Kategorie:

 

W 80 dni dookoła świata to najpopularniejsza powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne’a, swoją premierę miała w 1873 roku. Należy do cyklu powieściowego Niezwykłe podróże. Akcja książki rozpoczyna się w XIX-wiecznym Londynie. Phileas Fogg tajemniczy, angielski dżentelmen wiedzie monotonne, samotne i uporządkowane życie, do czasu, gdy założył się z kolegami o to, że w osiemdziesiąt dni objedzie świat dookoła. Wraz z księżniczką Aoudą i swoim służącym Passepartout’em uczestniczą w szalonej, pełnej przygód podróży dookoła świata. Bohater książki przemierza lądy i oceany nie tylko po to, aby wygrać zakład, ale również aby obronić swój honor; został bowiem podejrzany, że opuszczając Londyn, dokonał kradzieży – obrabował bank. Przyjaciele napotykają na swojej drodze wiele przeciwności. Czy zdołają wygrać zakład i ocalić głównego bohatera?

Jeżeli chcesz kupić La vuelta al mundo en 80 dias / W 80 dni dookoła świata z podręcznym słownikiem hiszpańsko-polskim P w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/la-vuelta-al-mundo-en-80-dias--w-80-dni-dookola-swiata-z-podrecznym-slownikiem-hiszpansko-polskim-p-isbn-9788365646590/513297