Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Kostka Manipulacyjna Sensoryczna Montessori8w1 mała naturalna

Kostka Manipulacyjna Sensoryczna Montessori 8w1 mała naturalna to innowacyjna zabawka edukacyjna, zaprojektowana z myślą o rozwijaniu zdolności poznawczych i sensorycznych u dzieci. Ta konkretna wersja jest mniejsza i wykonana z naturalnych materiałów, co sprawia, że jest przyjazna dla środowiska i bezpieczna dla najmłodszych użytkowników.

Kostka Manipulacyjna oferuje aż 8 różnych aktywności, które pobudzają zmysły i rozwijają umiejętności manualne dziecka. Jej wszechstronność sprawia, że stanowi doskonałe narzędzie do nauki i zabawy zarówno w domu, jak i w przedszkolu.

Na każdej ścianie kostki znajduje się inna atrakcja, której celem jest rozwijanie konkretnych umiejętności.

Oto krótki opis poszczególnych stron kostki:

Wydłużona szczebelkowa plansza: Ta strona stymuluje rozwój zdolności motorycznych i koordynacji ręka-oko. Dziecko może przenosić drewniane klocki po wydłużonych szczebelkach, ćwicząc swoje umiejętności manipulacyjne.

Labirynt: Na tej ścianie znajduje się labirynt, który umożliwia dziecku przenoszenie małych kulek z jednego końca do drugiego. To doskonałe ćwiczenie dla zdolności manualnych i logicznego myślenia. Liczby i kształty: Ta strona wprowadza dziecko w świat liczb i kształtów. Zawiera otwory w różnych kształtach, które należy dopasować do odpowiednich klocków. Dziecko może również liczyć i ćwiczyć rozpoznawanie cyfr.

Labirynt z przeszkodami: Ta atrakcja to bardziej zaawansowana wersja labiryntu, która wymaga od dziecka większej precyzji i skupienia. Znajdują się tu przeszkody, które trzeba pokonać, przesuwając kuleczki po odpowiednich ścieżkach.

Zębate koła: Ta strona składa się z różnych zębatych kółek, które można obracać. Dziecko może bawić się nimi, eksplorując zależności przyczyny i skutku oraz ćwicząc zdolności manualne.

Sznurowanie: Ten element to strona z dziurkami i kolorowymi sznurkami. Dziecko może przechodzić sznurki przez otwory, ćwicząc jednocześnie zdolności manualne i percepcję wzrokową.

Kostka Manipulacyjna Sensoryczna Montessori 8w1 mała naturalna

Wyposażenie kostki:

  różnokolorowe ruchome kółka zębate dwa rodzaje zasuwek, kolorowe cyferki drewniane, but ze sznurówką (nauka sznurowania), drewniana pszczółka i kwiatuszek, ruchome kółko z cyframi, spinner, nietłukące lusterko umieszczone w kolorowym słoneczku

Głównym celem Montessori jest pomoc dziecku w osiągnięciu przez nie pełnego potencjału we wszystkich sferach życia za pomocą samo uczenia.

Jeżeli chcesz kupić Kostka Manipulacyjna Sensoryczna Montessori8w1 mała naturalna w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/kostka-manipulacyjna-sensoryczna-montessori8w1-mala-naturalna-ean-5905325439007/1446671