Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych. Nowa Podstawa Programowa 2022 - (PP)

Komplett plus 1. Książka ćwiczeń. Nowe wydanie (przygotowane na maturę "2023")

Nowe, poprawione wydania ćwiczeń do serii Komplett plus ułatwiają nawigację po materiale ćwiczeniowym poprzez czytelne oznaczenie zadań:

- na słuchanie kolorem czerwonym,

- w formacie maturalnym piktogramem z symbolem biretu,

- trudniejszych symbolem w kształcie korony.

Dzięki uaktualnionym sekcjom maturalnym Schritt für Schritt uczniowie już od pierwszej klasy mogą przygotowywać się do egzaminu maturalnego, a dodatkowo sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie dla nich przygotowanym arkuszu egzaminacyjnym. Arkusze maturalne w każdej książce ćwiczeń zawierają zadania w formacie maturalnym i w układzie znanym z informatora CKE.

Wraz z książką ćwiczeń uczniowie otrzymują bezpłatne kody dostępu do:

- podręcznika i ćwiczeń interaktywnych Komplett plus na platformie dzwonek.pl,

- aplikacji do nauki słownictwa Fiszki PONS z materiałami specjalnie przygotowanymi do serii Komplett plus.

Uaktualniona wersja poprzedniego wydania - 9788380638549

 

Komplett plus to kompletny kurs do nauki języka niemieckiego w liceach i technikach dostosowany do nowej podstawy programowej.

Komplett plus przeznaczony dla absolwentów VIII klas szkół podstawowych. Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów rozpoczynających, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego, uwzględnia bowiem wymagania podstawy programowej III.2.0, III.2 oraz III.1P.

Komplett plus stworzony jest dla osób, które będą przystępować do matury, ale również dla tych, którzy nie planują zdawać egzaminu. Zróżnicowany poziom zadań i rozmaitość ich typów pozwala na indywidualizację nauczania.

Jeżeli chcesz kupić Komplett plus 1. Zeszyt ćwiczeń + kod dostępu do podręcznika i ćwiczeń interaktywnych. Nowa Podstawa Programowa 2022 - (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/komplett-plus-1-zeszyt-cwiczen--kod-dostepu-do-podrecznika-i-cwiczen-interaktywnych-nowa-podstawa-programowa-2022---pp--isbn-9788381656122/1416672