Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Jutro pójdę w świat 6. Język polski. Zeszyt ćwiczeń

Zgodny z reformą oświatową 2017

W jednym zeszycie uczeń znajdzie ćwiczenia pozwalające przygotować sie do pisania różnych form wypowiedzi, nauczy się rozpoznawać pojęcia z teorii literatury, zapozna się z wieloma zagadnieniami dotyczącymi kultury i mediów oraz sprawdzi swoją znajomość grafiki i ortografii.

Każda dziedzina wiedzy ma swój odrębny rozdział, a części językowa i ortograficzna - własną szatę kolorystyczną spójną z podręcznikiem. Takie rozwiązanie sprzyja porządkowaniu informacji i ułatwia odszukanie potrzebnych zagadnień.

W zeszycie znajduje się wiele różnorodnych zadań, zarówno łatwiejszych jak i trudniejszych. Można je rozwiązywać podczas lekcji lub pracować nad nimi w domu. Tematy nie łączą się ściśle z treściami literackimi, dlatego z ćwiczeń można korzystać także z innymi podręcznikami. Zadania z dowcipnymi rysunkami, kolorowanki i krzyżówki tworzą atmosferę dobrej zabawy, a jednocześnie zachęcają do samodzielnej pracy.

Jeżeli chcesz kupić Jutro pójdę w świat 6. Język polski. Zeszyt ćwiczeń w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/jutro-pojde-w-swiat-6-jezyk-polski-zeszyt-cwiczen-isbn-9788302181245/531728