Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Jutro? Nie ma takiego dnia w tygodniu

 

 

Co jest dla ciebie ważne? Praca, praca, praca? Opieka nad wszystkimi oprócz ciebie? Masz całą listę rzeczy, które planujesz zrobić, kiedy będziesz mieć więcej czasu, pieniędzy lub wolności? A co, jeśli pewnego dnia to się nie wydarzy? Jak powiedział Budda: „Chodzi o to, że uważamy, że mamy czas.

A co, jeżeli któregoś dnia obudzisz się i stwierdzisz, że nie zostało ci ani trochę czasu na zrobienie tego wszystkiego, co zawsze chciałeś zrobić? Sam Horn postanowiła nie czekać na „kiedyś, a w niniejszej książce pokazuje, jak to zrobiła. Oferuje ci praktyczne porady w krótkich, zgrabnych rozdziałach, aby pokazać, jak zacząć swoje najlepsze życie – TERAZ!

Życie jest zbyt cenne, by odkładać je na później. Musisz wiedzieć, że drobne zmiany, które można wprowadzić w każdej chwili, mogą od razu cię uszczęśliwić, przyczynić się do poprawy twojego zdrowia. I nie musisz rezygnować ze swoich obowiązków, rzucać pracy ani wygrywać na loterii.

Jeżeli chcesz kupić Jutro? Nie ma takiego dnia w tygodniu w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/jutro-nie-ma-takiego-dnia-w-tygodniu-isbn-9788380877061/550655