Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kult.-literackie.

Publikacja wraz z podręcznikiem do kształcenia kulturowo-literackiego to niezbędna wiedza każdego ucznia szkoły podstawowej.

Podręcznik zaprasza do trzeciego już spotkania z bogactwem polskiej, europejskiej i światowej literatury oraz tradycji i kultury. Pozwala na utrwalenie znanych już zagadnień literacko-kulturowych oraz wprowadza nowe na bazie różnorodnych tekstów. Zaproponowane zagadnienia tematyczne w poszczególnych rozdziałach nie tylko sprzyjają utrwalaniu i porządkowaniu zdobytej przez ucznia wiedzy, lecz także skłaniają go do krytycznego myślenia i własnych poszukiwań. Zainteresujesz ucznia literaturą piękną podręcznik pomoże zaszczepić w uczniach wrażliwość poznawczą wesprze w zrozumieniu wartościowych utworów z literatury polskiej i światowej nauczy dbać o kulturę języka i odpowiedzialności za słowo pomoże uczniowi dostrzegać związek literatury z otaczającym go światem wykształci szacunek do dorobku kulturowego własnego narodu i otwartości na dorobek innych kultur

Jeżeli chcesz kupić Język polski 6. Podręcznik. Kształcenie kult.-literackie. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/jezyk-polski-6-podrecznik-ksztalcenie-kult--literackie--isbn-9788378797654/532919