Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Język polski 2. Podręcznik. Część 2. Linia I. Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Podręcznik do języka polskiego dla klasy 2 szkoły ponadpodstaowej. Obejmuje zakres podstawowy, jak i rozszerzony. Przeznaczony do liceum i technikum.

Podręcznik Język polski 2. Część 2. Zakres podstawowy i rozszerzony został przygotowany dla uczniów klasy 2 liceów ogólnokształcących i techników rozpoczynających naukę przedmiotu język polski w drugim semestrze. Publikacja jest kontynuacją części 1 podręcznika tych samych autorek oraz obejmuje epoki romantyzmu i pozytywizmu. Każdy podrozdział podręcznika rozpoczyna wypunktowanie celów lekcji, które uczniowie osiągną po zrealizowaniu wiązki tematów. Następnie w bloku „Zanim zaczniesz…” znajdują się aktywności, które pozwolą uczniom przypomnieć sobie zdobyte już wiadomości i ułatwią im wejście w nowe zagadnienie. Teksty literackie i źródłowe zostały obudowane licznymi poleceniami i zadaniami, które można wykonywać w toku lekcji, w domu lub przygotowując się do sprawdzianu i matury. Publikacja napisana przystępnym językiem dodatkowo zawiera wytłuszczenia i hasła na marginesach, czyli te treści, które należy zapamiętać z danego tematu. Bloki „Podsumowanie lekcji” i „Podsumowanie przed sprawdzianem” znajdujące się na końcu działu zawierają esencję wiadomości i ułatwiają szybkie powtórki. Dodatkowo każdy dział jest wzbogacony blokiem warsztatowym „Piszemy samodzielnie”. Każdy z nich zawiera przykład, jego analizę i instrukcję pokazującą krok po kroku, jak opanować posługiwanie się wybranymi formami wypowiedzi. Tematy z zakresu rozszerzonego zostały zaznaczone kolorowym paskiem na marginesie.

Jeżeli chcesz kupić Język polski 2. Podręcznik. Część 2. Linia I. Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/jezyk-polski-2-podrecznik-czesc-2-linia-i-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788366365827/551515