Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

JĘZYK ANGIELSKI. SPRAWDŹ UMIEJĘTNOŚĆ KORZYSTANIA Z PRAKTYCZNYCH ZWROTÓW DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI

JĘZYK ANGIELSKI. SPRAWDŹ UMIEJĘTNOŚĆ KORZYSTANIA Z PRAKTYCZNYCH ZWROTÓW DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI

Kategorie:
JĘZYK ANGIELSKI. SPRAWDŹ UMIEJĘTNOŚĆ KORZYSTANIA Z PRAKTYCZNYCH ZWROTÓW DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI, CZYLI FUNKCJI JĘZYKOWYCH. A2-B1

„Język angielski. Sprawdź umiejętność korzystania z praktycznych zwrotów do codziennej komunikacji, czyli funkcji językowych” to książka z ćwiczeniami przeznaczona dla uczniów przygotowujących się do egzaminu na koniec szkoły podstawowe oraz tych wszystkich, którzy chcą poprawnie posługiwać się językiem angielskim na poziomie A2/B1. Typy zadań w książce:

 

- dobieranie reakcji do usłyszanych wypowiedzi,

 

- dobieranie reakcji do opisu sytuacji,

 

- uzupełnianie luk w dialogach,

 

- uzupełnianie luk w dymkach dialogowych,

 

- uzupełnianie luk z wykorzystaniem podanych wyrazów.

 

Książka zawiera również transkrypcję nagrań oraz odpowiedzi do zadań. Bezpłatne nagrania do pobrania na aksjomat.com przy tytule książki w zakładce: ZAŁĄCZNIKI. Z tą książką dobrze przygotujesz się do egzaminu ósmoklasisty!

 

Jeżeli chcesz kupić JĘZYK ANGIELSKI. SPRAWDŹ UMIEJĘTNOŚĆ KORZYSTANIA Z PRAKTYCZNYCH ZWROTÓW DO CODZIENNEJ KOMUNIKACJI w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/jezyk-angielski-sprawdz-umiejetnosc-korzystania-z-praktycznych-zwrotow-do-codziennej-komunikacji-isbn-9788381067331/550633