Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Język Angielski EXAM PREPARATION SP 4-8 kl. 8 Teraz egzamin ósmoklasisty Repetytorium 2022/2023

Język Angielski EXAM PREPARATION SP 4-8 kl. 8 Teraz egzamin ósmoklasisty Repetytorium 2022/2023

Kategorie:

Nowa edycja Repetytorium „Teraz egzamin ósmoklasisty. Język angielski” do szkoły podstawowej umożliwia przygotowanie do egzaminu w roku szkolnym 2021–2022, a ponadto utrwalenie wszystkich zagadnień z podstawy programowej poprzez rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych.

Materiały można wykorzystać do pracy na lekcji, w domu i na zajęciach dodatkowych. Pozwala uporządkować i sprawnie powtórzyć znajomość leksyki i struktur gramatycznych wymaganych na egzaminie, oraz tych wynikających z podstawy programowej. Skutecznie przygotowuje do rozwiazywania zadań egzaminacyjnych, poprzez dużą liczbę zadań: otwartych i zamkniętych; w nowym wydaniu zadania egzaminacyjne także w części powtórkowej.

Przybliża strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych poprzez praktyczne wskazówki do każdego typu zadania oraz do każdej z pięciu części egzaminu – w nowym wydaniu w przyjaznej dla uczniów formie sketchnotek. Skutecznie przygotowuje do tworzenia wypowiedzi pisemnych za pomocą modelowych wypowiedzi wraz z komentarzem – w nowym wydaniu także e-mail formalny.

Jeżeli chcesz kupić Język Angielski EXAM PREPARATION SP 4-8 kl. 8 Teraz egzamin ósmoklasisty Repetytorium 2022/2023 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/jezyk-angielski-exam-preparation-sp-4-8-kl-8-teraz-egzamin-osmoklasisty-repetytorium-2022-2023-isbn-9788326741944/654366