Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Jak uwolnić psa od lęku. Program pozytywnej pracy z psami cierpiącymi z powodu lęku, strachu i fobii


Książka Jak uwolnić psa od lęku jest oparta na przełomowym programie Fear Free, do którego przystąpiły tysiące gabinetów weterynaryjnych i setki tysięcy opiekunów psów (fearfreepets.com i fearfreehappyhomes.com). To pierwsza, rzetelna publikacja o tym, jak zmniejszać strach, lęk i stres u psa i jak sprawić, by był szczęśliwy i zrelaksowany. Dzięki niej dowiesz się, czy twój pupil cierpi; poznasz sekrety mowy ciała psów i różne rodzaje wokalizacji, a także nauczysz się zwracać uwagę na zmiany w zachowaniu zwierzęcia, dzięki czemu prawidłowo ocenisz jego emocje, chronisz go przed negatywnymi bodźcami lub naprawisz szkody, jeśli już się zdarzyły.

Książka doradzi ci:
• jakie są najskuteczniejsze leki uspokajające, które pomogą psu przetrwać burzę, pokazy fajerwerków i inne stresujące zdarzenia;
• czym zająć psa, by był spokojny, gdy ciebie przy nim nie ma;
• jakie proste strategie pomogą psu polubić wizyty w gabinecie weterynaryjnym;
• jak pielęgnować psa i jak podawać mu lekarstwa;
• jak opanować chaosu w domu w czasie wizyty gości lub na spacerze, kiedy spotykacie inne psy i ludzi;
• jak rozwiązywać problemy behawioralne wywołane przez strach, lęk i stres, dzięki czemu lepiej porozumiesz się z psem i zacieśnisz waszą więź.

Współautorami książki są specjaliści — trzej lekarze weterynarii oraz instruktorka szkolenia psów. Dzięki ich doświadczeniu w pracy szkoleniowej twój pupil będzie wieść szczęśliwsze, zdrowsze i dłuższe życie.
Jeżeli chcesz kupić Jak uwolnić psa od lęku. Program pozytywnej pracy z psami cierpiącymi z powodu lęku, strachu i fobii w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/jak-uwolnic-psa-od-leku-program-pozytywnej-pracy-z-psami-cierpiacymi-z-powodu-leku-strachu-i-fobii-isbn-9788375798104/629687