Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Insight Upper-Intermediate Students Book International ed.

Insight Upper-Intermediate Students Book International ed.

Kategorie:

Ten podręcznik (9780194011099) jest międzynarodową wersją Insight Upper-intermediate Student’s Book. Może być używany w szkołach średnich jako materiał edukacyjny zamiennie z podręcznikiem Insight Upper-Intermediate w wersji polskiej (ISBN 9780194002677).

W przypadku pytań – prosimy o kontakt z Konsultantami.

 

Insight Upper-Intermediate Students Book International ed. Insight, nowy, 4-częściowy kurs dla szkół średnich, rozwija i inspiruje uczniów. Tematy prowokujące do myślenia i teksty bogate w wiedzę pobudzą do dyskusji i wyrażania własnych opinii oraz zainspirują do krytycznego myślenia o otaczającym świecie. Insight pokazuje uczniom, w jaki sposób rozwijać własne umiejętności, a także uczy samodzielności, niezwykle przydatnej w dalszej nauce. Insight nie tylko uczy słów, ale wyjaśnia, jakim regułom podlegają, dzięki czemu uczniowie używają języka obcego z dużo większą pewnością i kompetencją.

Jeżeli chcesz kupić Insight Upper-Intermediate Students Book International ed. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/insight-upper-intermediate-students-book-international-ed--isbn-9780194011099/541971