Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Insight Pre-Intermediate Students Book (obecna + nowa podstawa programowa 2019)

Insight Pre-Intermediate Students Book  (obecna + nowa podstawa programowa 2019)

Kategorie:

Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych w najnowszej wersji - poziom Pre-Intermediate. Insight, nowy, 4-częściowy kurs dla szkół średnich, rozwija i inspiruje uczniów. Tematy prowokujące do myślenia i teksty bogate w wiedzę pobudzą do dyskusji i wyrażania własnych opinii oraz zainspirują do krytycznego myślenia o otaczającym świecie. Insight pokazuje uczniom, w jaki sposób rozwijać własne umiejętności, a także uczy samodzielności, niezwykle przydatnej w dalszej nauce. Insight nie tylko uczy słów, ale wyjaśnia, jakim regułom podlegają, dzięki czemu uczniowie używają języka obcego z dużo większą pewnością i kompetencją.

Książka insight może być używana zarówno z uczniami po gimnazjum jak i po 8-ej klasie szkoły podstawowej. Podręcznik insight jest dopuszczony przez MEN do użytku szkolnego w liceach i technikach  do obecnej i nowej podstawy programowej 2019 (953/1/2019).

Jeżeli chcesz kupić Insight Pre-Intermediate Students Book (obecna + nowa podstawa programowa 2019) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/insight-pre-intermediate-students-book--obecna--nowa-podstawa-programowa-2019--isbn-9780194002653/332029