Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Infos 3 zeszyt ćwiczeń (wieloletni)

Infos 3 zeszyt ćwiczeń (wieloletni)

Kurs języka niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych Stworzony w ścisłej współpracy z nauczycielami i ekspertami języka niemieckiego.

 Zapewnia przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Rozwija umiejętności niezbędne do poprawnej komunikacji w sytuacjach życia codziennego. Składa się z 6 tomów semestralnych umożliwiających pracę zarówno z grupami rozpoczynającymi, jak i kontynuującymi naukę języka niemieckiego w wymiarze 2-3 godzin tygodniowo.

Każda lekcja dokładnie informuje o celach i konsekwentnie je realizuje - Ciekawa tematyka: Zadania komunikacyjne związane z codziennym życiem nastolatków.

 Wykorzystanie Internetu do wykonania wybranych ćwiczeń. - Skuteczna nauka słownictwa: Nützliche Wendungen – podsumowanie i uzupełnienie najważniejszych zwrotów.

 Ramki ze słownictwem do aktywnego opanowania; Wortschatkiste – również na MP3 CD dla ucznia! - Systematyczna prezentacja gramatyki: Grammatiklink – uczniowie sami formułują reguły gramatyczne i systematyzują swoją wiedzę dzięki podanym zasadom.

 Bogaty wybór ćwiczeń pomaga utrwalić struktury gramatyczne w kontekście. 

 Samoocena i strategie uczenia się; Ewaluacja po każdym rozdziale; Powtórzenia Lexik i Grammatik; Wskazówki do rozwijania wszystkich sprawności językowych. 

 Przygotowanie do matury od 1 rozdziału; Zadania maturalne w każdym rozdziale; Wszystkie tematy maturalne z katalogu; Fertigkeitstraining für das Abitur – zestawy maturalne dostosowane do poziomu zaawansowania uczniów; Portfolio maturalne; - Dodatkowe materiały; Ćwiczenia wymowy i akcentu.

 Materiały do Landeskunde.

 Propozycje prac projektowych; Gramatyka.

Jeżeli chcesz kupić Infos 3 zeszyt ćwiczeń (wieloletni) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/infos-3-zeszyt-cwiczen-wieloletni--isbn-9788378823520/421391