Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Infos 3 podręcznik +MP3 CD (wieloletni)

Infos 3 podręcznik +MP3 CD (wieloletni)

 Numer dopuszczenia MEN: 451/5,6/2014/2015

Kurs języka niemieckiego dla szkół ponadgimnazjalnych Stworzony w ścisłej współpracy z nauczycielami i ekspertami języka niemieckiego. Zapewnia przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym.

Rozwija umiejętności niezbędne do poprawnej komunikacji w sytuacjach życia codziennego. Składa się z 6 tomów semestralnych umożliwiających pracę zarówno z grupami rozpoczynającymi, jak i kontynuującymi naukę języka niemieckiego w wymiarze 2-3 godzin tygodniowo.

Czytelne cele lekcji: Każda lekcja dokładnie informuje o celach i konsekwentnie je realizuje - Ciekawa tematyka: Zadania komunikacyjne związane z codziennym życiem nastolatków.

Wykorzystanie Internetu do wykonania wybranych ćwiczeń. - Skuteczna nauka słownictwa: Nützliche Wendungen – podsumowanie i uzupełnieni najważniejszych zwrotów. Ramki ze słownictwem do aktywnego opanowania; Wortschatkiste – również na MP3 CD dla ucznia! - Systematyczna prezentacja gramatyki: Grammatiklink – uczniowie sami formułują reguły gramatyczne i systematyzują swoją wiedzę dzięki podanym zasadom.

Bogaty wybór ćwiczeń pomaga utrwalić struktury gramatyczne w kontekście.

Samoocena i strategie uczenia się; Ewaluacja po każdym rozdziale; Powtórzenia Lexik i Grammatik.

 Wskazówki do rozwijania wszystkich sprawności językowych.

 Wszystkie tematy maturalne z katalogu; Fertigkeitstraining für das Abitur – zestawy maturalne dostosowane do poziomu zaawansowania uczniów; Portfolio maturalne; - Dodatkowe materiały.

Ćwiczenia wymowy i akcentu; Materiały do Landeskunde.

Propozycje prac projektowych; Gramatyka.

Jeżeli chcesz kupić Infos 3 podręcznik +MP3 CD (wieloletni) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/infos-3-podrecznik-mp3-cd-wieloletni--isbn-9788378823490/421390