Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Incredible English 2E 3 Activity Book

Incredible English 2E 3 Activity Book

Kategorie:
Incredible English 2E 3 AB

Zeszyt ćwiczeń do Incredible English 3 drugiej edycji, bardzo bogaty i oferujący materiał na 4 lekcje w tygodniu.Ogromna liczba słów, zwrotów ćwiczeniowych, gier, zabaw historyjek powoduje, że kurs INCREDIBLE jest bardzo atrakcyjny dla ucznia. Zawiera liczne ćwiczenia powtórzeniowe, które systematyzują i utrwalają materiał zawarty w podręczniku Incredible English 3 Second Edition. Wszystkie zadania zostały skonstruowane tak, by pobudzić dziecięcy umysł do myślenia, a jednocześnie pełnią funkcję wychowawczą. Zadania zawarte w publikacji odnoszą się do poszczególnych rozdziałów podręcznika oraz trzech sekcji tematycznych Me and my world pages. Dodatkowo ćwiczenia sprawdzające z większej partii materiału znajdziemy w sekcji Revision, która występuje po każdych trzech rozdziałach zeszytu ćwiczeń.

Incredible English to siedmiopoziomowy kurs dla dzieci w wieku 6-11 lat. Oferuje wiele okazji do ćwiczenia mówienia oraz opowiadania historyjek. W drugiej edycji mamy więcej materiałów: maski, animacje,pacynkina palce itd. ale także teksty poruszające wątki międzykulturowe.


Liczba stron: 96
Format: 22x28 cm
Jeżeli chcesz kupić Incredible English 2E 3 Activity Book w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/incredible-english-2e-3-activity-book-isbn-9780194442428/102267