Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Impulse 1 (A2/A2+) Zestaw Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App

Impulse 1 (A2/A2+) Zestaw Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App

Kategorie:

Impulse to pięcioczęściowa seria podręczników, którą wyróżnia jej nowoczesność – zarówno pod kątem podejścia metodycznego, jak i dostosowania do potrzeb, zainteresowań i świata nastolatków z pokolenia iGen.

Seria Impulse wspiera zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanych językowo uczniów, pozwalając nauczycielowi krok po kroku przygotować ich do nowej, trudniejszej matury.

Podręczniki w pełni realizują założenia podstawy programowej z 2018 roku oraz rozwijają znajomość wszystkich typów zadań maturalnych z nowego Informatora opublikowanego w marcu 2021.

Liczba zadań egzaminacyjnych rośnie z każdym poziomem serii, a wyjątkowe Kompendium maturalne dostępne w Zeszycie ćwiczeń wspiera doskonalenie znajomości środków językowych oraz rozwija umiejętność pisania i mówienia pod kątem egzaminu dojrzałości.

Jeżeli chcesz kupić Impulse 1 (A2/A2+) Zestaw Książka ucznia papierowa + książka cyfrowa + On-the-go Practice w Student's App w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/impulse-1-a2-a2--zestaw-ksiazka-ucznia-papierowa--ksiazka-cyfrowa--on-the-go-practice-w-students-app-isbn-9788381526579/1392242