Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Imprezownik kulinarny

Imprezownik kulinarny

Wszyscy, ciągle pytają mnie o przepisy! Co zrobić z jagnięciną? Czy znasz jakiś dobry przepisy na ryby? Charlie ratuj, bo dziś wpada teściowa! Charlie – mam dziś kumpli na mecz – może wpadniesz? Pomocy, muszę przygotować: urodziny, chrzciny, 18-stkę, randkę etc., etc. Odpowiadałem, spisywałem, a pytań wcale nie było mniej.
Tak powstał mój „Imprezownik kulinarny” – Wasz kulinarny doradca na konkretne okazje.
Znajdziecie w nim przepisy łączące międzynarodową i polską tradycję kulinarną, wykorzystujące powszechnie dostępne składniki, a nie te, których trzeba szukać w Internecie. Nieskomplikowane, ale smaczne potrawy, które może przygotować każdy. I nawet ten, kto nie czuje się bohaterem swojej kuchni – dzięki nim - może zabłysnąć.
Gwarantuję - będzie pysznie i przyjemnie. Biesiadujcie, spotykajcie się, zwolnijcie na chwilę tempo. Oderwijcie się od telefonów i tabletów, by cieszyć się rozmową i smakiem. Bawcie się gotowaniem, bo to świetny pomysł na spędzanie czasu i rozrywka.
Charlie Daigneault

Jeżeli chcesz kupić Imprezownik kulinarny w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/imprezownik-kulinarny-isbn-9788380530263/379978