Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Hiszpański Samouczek z kryminałem Roja es la nieve poziom A1-A2

Hiszpański Samouczek z kryminałem Roja es la nieve poziom A1-A2

Kategorie:

Śnieżyca zatrzymuje sierżanta Lópeza na noc w wiosce, do której przyjechał po otrzymaniu wezwania o włamaniu. Wkrótce okazuje się, że znalazł się w złym miejscu, w złym czasie...
Samouczek z kryminałem to niekonwencjonalny kurs skierowany do młodzieży i dorosłych, którzy znają podstawy języka hiszpańskiego (poziom A1-A2). Praca z kursem pozwala poznać współczesne słownictwo oraz konstrukcje gramatyczne w kontekście, czyli w sposób najbardziej naturalny i sprzyjający zapamiętywaniu.
Audiobook zinterpretowany przez profesjonalnego, hiszpańskiego lektora uczy poprawnej wymowy, pomaga w wypracowaniu prawidłowego akcentu oraz rozwija umiejętność rozumienia ze słuchu.
Samouczek z kryminałem to:
trzymająca w napięciu akcja tłumaczenia nowych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie, nie odrywając się od książki solidne podstawy gramatyki, którą poznajesz stopniowo i w małych porcjach blisko 185 ćwiczeń, dzięki którym utrwalasz nowy materiał W pakiecie: książka (272 str) + GRATIS audiobook (1 godz. 30 min) czytany przez native speakera + e-book.

Jeżeli chcesz kupić Hiszpański Samouczek z kryminałem Roja es la nieve poziom A1-A2 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/hiszpanski-samouczek-z-kryminalem-roja-es-la-nieve-poziom-a1-a2-isbn-9788377886458/400387