Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Historia Poznać Przeszłość 4 Podręcznik Zakres Podstawowy Szkoła ponadpodstawowa (PP)

„Poznać przeszłość 4” to podręcznik do historii dla klas 4 liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego, który obejmuje treści od roku 1939. W kompleksowy sposób przedstawia w ujęciu chronologicznym najważniejsze wydarzenia z dziejów powszechnych i Polski. Obejmuje materiał obejmujący wydarzenia od 1939 roku. Prezentuje treści z historii powszechnej i Polski w przejrzysty, łatwy do przyswojenia sposób poprzez ciekawe fotografie, infografiki oraz ilustracje. Kształci umiejętności historyczne, takie jak praca z tekstem źródłowym, mapą czy danymi statystycznymi, dzięki wykorzystaniu wielu rodzajów źródeł opatrzonych zadaniami Rozwija zainteresowanie przedmiotem m.in. za pomocą elementów Symbole epoki i To budzi kontrowersje oraz propozycji dodatkowych publikacji książkowych. Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki przejrzystym Podsumowaniom i czytelnym osiom czasu.

Jeżeli chcesz kupić Historia Poznać Przeszłość 4 Podręcznik Zakres Podstawowy Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/historia-poznac-przeszlosc-4-podrecznik-zakres-podstawowy-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326743559/1417119