Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Historia Poznać Przeszłość 2 Podręcznik Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP)

Historia Poznać Przeszłość 2 Podręcznik Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019. Szkoła ponadpodstawowa

Podręcznik do nauki historii "Poznać przeszłość 2" jest przeznaczony dla uczniów klas drugich liceów ogólnokształcących oraz techników w zakresie podstawowym. Materiał  dotyczą epoki nowożytnej, zachowuje chronologie zdarzeń. Zrozumiały język oraz przejrzysty układ treści jest ułatwieniem w procesie nauki historii. Bardzo dobrze, czytelnie przygotowane ikonografie, mapy czy starannie dobrane teksty żródłowe zachęcają ucznia do poznania i zrozumienia wydarzeń historycznych. Są ułatwieniem w poznaniu skomplikowanych procesów historycznych.

Podręcznik "Poznać przeszłość 2" zawiera wiele rodzajów źródeł ze zróżnicowanymi zadaniami. Zawiera wiele informacji dodatkowych, które mają pobudzić zainteresowanie historią, takie jak zwracanie uwagi na kontrowersyjne wydarzenia epoki, największe jej symbole, a także sugestie dodatkowych publikacji, do których można sięgnąć w celu pogłębienia wiedzy. Sumiennie napisany podręcznikm daje gwarancje, że uczeń należycie przygotuje się do testów i sprawdzianów, między innymi dzięki starannie przemyślanym podsumowaniom z dodatkiem łatwo przyswajalnych osi czasu. Praca z tak skonstruowanym podręcznikiem stanowić będzie też prosty i bezproblemowy etap przygotowania do matury z tego przedmiotu.

Liczba stron: 344
Format: 20.2 x 26.5 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić Historia Poznać Przeszłość 2 Podręcznik Zakres Podstawowy Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/historia-poznac-przeszlosc-2-podrecznik-zakres-podstawowy-nowa-podstawa-programowa-2019-pp--isbn-9788326739255/553011