Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Historia 7. Podróże w czasie . Zeszyt ćwiczeń

Wiele książek, filmów, seriali przygodowych czy z gatunku science fiction zawiera wątek podróży w czasie. Coś jest w przeszłości fascynującego i magnetyzującego, co sprawia, że chcielibyśmy jej doświadczyć. Choć dosłowna podróż w czasie nie jest możliwa, nic nie stoi na przeszkodzie, by podróżować metaforycznie z przewodnikiem, jakim jest nauczyciel historii i z pomocą podręcznika uzupełnionego o "Historia 7. Podróże w czasie. Zeszyt ćwiczeń".

"Historia 7. Podróże w czasie. Zeszyt ćwiczeń" jest zbiorem dodatkowych zadań odpowiadających treściom przedstawionym w podręczniku "Historia 7. Podróże w czasie". Pozwala na bieżące utrwalenie i powtórzenie informacji o wydarzeniach historycznych i obejmuje lata od kongresu wiedeńskiego do paktu Ribbentrop-Mołotow. Zróżnicowane zadania pozwalają na zapisywanie informacji w różnorodnej formie, co pozwala uczniom na ich efektywniejsze zapamiętywanie i stanowi zapobiegające nudzie urozmaicenie. Odpowiadający podręcznikowi układ ćwiczeń pozwala wykorzystywać je na lekcjach oraz w ramach zadań domowych.

Zeszyt ćwiczeń oferuje zadania z wykorzystaniem tekstów źródłowych, uczy korzystania z map. Ćwiczenia opracowano tak, by dać uczniom możliwość samodzielnego myślenia i wiązania różnych faktów, co wzmacnia motywację i satysfakcję płynącą z nauki. Uzupełnienie ich o historyczne ciekawostki pokazuje, że historia jest fascynująca i bogata, a poznawanie jej może być wspaniałą przygodą.

Jeżeli chcesz kupić Historia 7. Podróże w czasie . Zeszyt ćwiczeń w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/historia-7-podroze-w-czasie--zeszyt-cwiczen-isbn-9788374207416/459843