Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Historia 6. Podróże w czasie. Ćwiczenia.

Czy historia musi być nudna? Daty, wydarzenia, nazwiska, odległe czasy. To wszystko może wydawać się bardzo trudne do opanowania. Nie musi jednak tak być, nauka historii z odpowiednio dobranymi narzędziami, takimi jak zeszyt ćwiczeń "Podróże w czasie" może być prawdziwą przyjemnością. Od Kolumba, przez Renesans, Oświecenie, Konstytucję 3 Maja do Księstwa Warszawskiego. Ta fascynująca podróż do przeszłości będzie niezapomnianym wspomnieniem z każdej lekcji historii, na której dzieci dowiedzą się wielu ciekawych informacji.

''Podróże w czasie. Historia 6. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła podstawowa'' to wspaniałe rozszerzenie i uzupełnienie wiedzy z podręcznika. Zeszyt ćwiczeń ma ten sam ciekawy układ, znajdziemy tam zadania dopasowane do każdej lekcji z podręcznika. Ciekawe rebusy, quizy, uzupełniania dodadzą lekcji nowego wymiaru i pobudzą dziecięcą ciekawość.

Ćwiczenia, oprócz tego, że utrwalają wiedzę, kształtują też umiejętność czytania tekstów źródłowych, uczą analizować mapy i utrwalać w pamięci daty oraz wydarzenia historyczne. Mają zróżnicowaną formę poleceń - znajdziemy tam zadania otwarte i zamknięte. Bogata szata graficzna i ciekawe, różnorodne zadania sprawią, iż dzieci bez problemu w naturalny sposób przyswajają wiedzę. Kolorowe ilustracje i ciekawe opowieści sprawiają, że dzieci chętnie uczestniczą w lekcjach historii.

Jeżeli chcesz kupić Historia 6. Podróże w czasie. Ćwiczenia. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/historia-6-podroze-w-czasie-cwiczenia--isbn-9788381182638/526707