Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Historia 4. Podróże w czasie. Zeszyt ćwiczeń.

Historia jest bardzo ciekawym przedmiotem. Jest niczym wyprawa w przeszłość odsłaniająca dawne i bardziej współczesne dzieje. "Podróże w czasie 4. Historia. Zeszyt ćwiczeń" dla szkoły podstawowej to okazja dla dzieci do utrwalenia najważniejszych dat i fascynującej wiedzy o różnych wydarzeniach.

Tak też z pewnością się stanie. Atrakcyjna forma zeszytu ćwiczeń ma zachęcić dzieci do aktywnej nauki historii. Treść została przygotowana w taki sposób, żeby zaangażować ich ciekawość poznawczą, która jest charakterystyczną cechą najmłodszych. Dodać do tego należy jeszcze zwrócenie ich uwagi na tak istotne umiejętności, jak: analiza map, czytanie tekstów źródłowych oraz właściwe przyswajanie istotnych informacji o postaciach czy wydarzeniach historycznych.

Korzystając z tego zeszytu, dzieci łatwiej zapamiętają to, co najważniejsze, zwłaszcza że tematy również są interesujące. Wśród nich są m.in.:

  • Legendy o początkach Polski,
  • Unia Polski z Litwą,
  • Wielka wojna z zakonem krzyżackim,
  • Bitwa pod Wiedniem,
  • Polskie osiągnięcia.

To tylko część z wielu ciekawych zagadnień, które dzieci poznają podczas nauki. Dzięki temu zeszytowi ćwiczeń mogą utrwalić sobie przydatne informacje, tym bardziej że są one przedstawione w przystępny i atrakcyjny sposób. Sprzyja to przyjemniejszej i efektywniejszej nauce.

Tomasz Małkowski, autor zeszytu ćwiczeń, znany jest z publikacji edukacyjnych oraz innych książek związanych z historią. Należą do nich "Gdzie jest zamek?" czy "7 x Gdańsk. Przewodnik dla młodych odkrywców".

Jeżeli chcesz kupić Historia 4. Podróże w czasie. Zeszyt ćwiczeń. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/historia-4-podroze-w-czasie-zeszyt-cwiczen--isbn-9788374209380/459835